Такі якості як добро, щирість, милосердя діти набувають в ранньому дитинстві. Не загубити ці якості, допомогти їх розвинути, направити в потрібне русло — це вже наше завдання. Діти не повинні стояти осторонь від подій, які відбуваються в країні, не повинні і не хочуть.

Вони є активними учасниками життєвого процесу: будь то позитивного чи негативного. Яскравим прикладом їх активної життєвої позиції є реакція на звернення Могилів-Подільської міської організації учасників антитерористичної операції «Патріот України», яка звернулась про надання благодійної допомоги для поїздки в зону ООС. Зрозуміло, діти не можуть надати фінансову допомогу, але посильну, продукти харчування, - це їх можливості. Студентська рада ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» взялася за роботу і організувала збір продуктів для воїнів ООС. Одинадцятого лютого продукти передано.

Ми сміливо можемо сказати - наші діти: добрі, милосердні, щирі. Росте гідна зміна інтернаціоналістів, покоління уважних, добрих, чуйних , відповідальних українців.

Світлана Івахова