У кожній дитині сонце. Тільки дайте йому світити.

Сократ

Дитина народжується із зернятком у руці. Треба знайти таке поле, де це зерно найкра­ще проросте. Зерно — це талант, обдарованість, яку потрібно розвивати. І це покликаний робити вчитель, мудрий керівник і наставник, друг і порадник, той, хто дасть сонцю засвітитися в кожній дитині.

« Талант — це крапля здібностей і море праці», - сказав Григір Тютюнник. І слова ці пророчі.

Учителі кафедри української мови та літератури міської Гімназії №2 - творчо обдаровані талано­виті фахівці, які дійсно вміють засвічувати зорі у своїх вихованців. їхня наполеглива кропітка праця з обдарованою молоддю - це тривалий важкий процес, який дає золоті врожаї перемог і звер­шень. Лише в 2019-2020 навчальному році на олімпі звитяг засвітилися імена талановитих дітей.

З гордістю промовляємо їх: Носко Артем (учень 4-Б кла­су) - І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика; Кучковська Софія (учениця 5-А класу) - II місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови

ім. П. Яцика, III місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка: Пасека Валерія (учениця 8-Б класу) - II місце в обласному етапі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика: Журавльова Вікторія (учениця 8-А класу) - III місце в олімпіаді з української мови та літератури: Чечель Андрій (учень 8-А класу ) - І місце в обласному історико-краєзнавчому конкурсі «Моє Поділля» в номінації Об'єктивом фотографа», Біжан Вікторія (учениця 11-Б класу) - III місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівсь­кої творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації "Література». Не було б таких успіхів, якби не праця вчителів: Бобик Олени Олександрівни, Станіслав Оксани Віталіївни та Андрушко Наталі Альфредівни.

На теренах дитячих талантів яскраво палають імена старшокласників: Біжан Віктори (1 1 - Б клас) за зайняте III місце в обласному етапі патріотичного дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» та І місце в Україні в номінації «Авторська поезія»; Мандлюк Дар’ї та Водзінського Ярослава (11-А клас) у цьому ж конкурсі II місце на обласному рівні та II місце в Україні в номінації «Читання». За їхніми успіхами стоїть нелегка праця вчителів Андрушко Наталі Альфредівни та Парасунько Ольги Віталіївни.

Щирі вітання педагогам та успішним талановитим учням Гімназії №2. Адже обдаровані діти - це золо­тий запас нації, її інтелек­туальна еліта, джерело ус­піху, гордість України. І ми пишаємося, що такі талан­ти, як птахи, випурхують з рук висококваліфікованих учителів нашого закладу.

Наталя Райфурак, учителька Гімназії №2