Навесні кожного року на юних музикантів очікує низка найрізноманітніших мистецьких змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня, стартує весінній марафон «Дитячої філармонії» у дитячих садочках та загальноосвітніх школах, що фінішує у травні-місяці великим звітним концертом кращих солістів-виконавців та творчих колективів ДМШ. Тому щороку, наприкінці лютого, у дитячій школі мистецтв відбувається огляд найкращих митців музичного виконавства у вигляді загальношкільного конкурсу «Юний віртуоз», що традиційно, вже вп’яте, проводить дирекція школи та профспілка працівників культури міста.

Конкурс «Юний віртуоз» - це не тільки досконале володіння виконавців музичними інструментами. Його головна мета - сприяння розвитку дитячого інструментального музичного мистецтва, популяризація творів українських та зарубіжних композиторів, розкриття та розвиток творчого потенціалу учнів школи, виховання естетичних смаків у підростаючого покоління. В цьому році до участі в конкурсі були допущені не тільки солісти-виконавці на музичних інструментах, а й ансамблі малих форм (дуети, тріо).

І от, 23 лютого у залі дитячої школи мистецтв відбулося це яскраве свято музичного мистецтва. Найкращі, найталановитіші виконавці музично-інструментальних відділів змагалися за перемогу у трьох вікових категоріях. Протягом чотирьох годин на сцені актового залу школи кипіли емоційні мистецькі баталії, конкурсанти продемонстрували дійсно високий рівень інтерпретації музичних творів та майстерності у володінні улюбленим інструментом. Поряд з творами відомих композиторів-класиків звучали п’єси сучасних, маловідомих українських авторів. Переможцями конкурсу стали: