Ось і пролетів рік і ми знову зустрілися на щорічному фестивалі творчості і талантів дітей та молоді «Повір у себе».

Так, 29 листопада 2019 року, напередодні дня інваліда, який в Україні , як і в усьому світі, відзначається 3 грудня, Службою у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради, під патронатом міського голови Петра Бровка, проведено виставку творчих робіт в реабілітаційному центрі.

Саме цей фестиваль дає можливість дітям та молоді розвивати свої творчі можливості, проявити фантазію, втілити у життя свої найяскравіші мрії, адже в цьому – вони не обмежені, а мають безліч варіантів для їх втілення!

Розпочав Фестиваль з вітального слова керуючий справами виконкому міської ради Руслан Горбатюк , який привітав всіх присутніх та побажав міцного здоров’я та віри у себе та своє майбутнє. Підтримуючи його, начальник служби Леся Сувалова висловила подяку всім учасникам за виявлену ініціативу та творчу фантазію, адже цьогоріч участь в заході взяло 47 дітей та осіб, які готувалися до цього дня цілий рік! Роботи дійсно радували різномаїттям, оригінальністю та складністю виконання, вони втілили ту красу, які діти бажають бачити навколо себе. В цьому році служба підготувала для дітей в якості подарунка теплі ковдри. Леся Сувалова зауважила, що недарма були обрані саме такі подарунки , адже вони, наче руки Петра Петровича, які в любу хвилину зігріють діток від негараздів та складних життєвих ситуацій.

Після офіційного привітання, наших учасників та гостей чекала ще одна забавлянка – цікаві ігри з трансформерами та тролем Розочкою, аніматорами ДНЗ №2.

На завершення кожен з присутніх отримав солодкі вітання від депутатаВерховної ради України Геннадія Вацака та приватного підприємця Василя Колесника.

Начальник ССДСМ Леся Сувалова висловлює щиру подяку від усіх дітей та себе особисто нашим незамінним меценатам та благодійникам - Геннадію Вацаку, Василю Колеснику, які з відкритим серцем та безмежною щирістю надають нам постійну благодійну допомогу. А також директору ДНЗ №2 Наталії Гусак, завідуючій філією державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь» Тетяні Пержар і всьому колективу вищевказаних установ.

ССДСМ міської ради