Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Могилева-Подільсько

Напередодні відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 8листопада 2019 року в залі засідань міської ради відбулися урочистості, в яких взяли участь керівництво міста в особі міського голови Петра Бровка та працівники культури Могилева-Подільського.

Із сердечними побажаннями та словами глибокої вдячності за самовіддану працю, за відродження традицій та примноження духовних скарбів українського народу до працівників культури звернувся міський голова Петро Бровко та наголосив на безцінній ролі їху творенні європейської висококультурної України.

Начальник управління мистецької політики та ресурів Тетяна Флуд у своєму вітальному слові подякувала за те, що саме працівники культури діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва та побажала усім здоров’я, натхнення , успіхів та життєвих гараздів.

До численних привітань приєднався і в.о начальника відділу культури та туризму Владислав Наконечний та побажав працівникам культурних закладів реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги.

З нагоди свята за самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури Могилева-Подільського грамотами міського голови та грошовими винагородами та Грамотами Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації було відзначено кращих працівників культури міста.

У ході урочистостей також були відзначені вихованці Могилів-Подільської мистецької школи за участь та зайняті призові місця у міжнародному конкурсі-виставці «Для Бога я створюю найкраще 2019».

У свою чергу працівники закладів культури висловили щирі слова подяки Петру Бровку за активну підтримку, увагу та всебічне сприяння розвитку культурного середовища в нашому місті.