Упродовж дев’яти місяців 2019 року прикордонникам Могилів-Подільського загону вдалося утримати під контролем обстановку в межах ввіреної ділянки, а також забезпечити організацію служби відповідно вимог сьогодення та ритмічність пропускних операцій у пунктах пропуску.

Упродовж вказаного періоду персонал загону активно протистояв незаконній міграції, переміщенню товарів та вантажів, зброї і боєприпасів. Загалом, за 9 місяців 2019 року, під час здійснення прикордонних формальностей вартові виявили 585 осіб – порушників прикордонного законодавства. У їх числі - 6 нелегальних мігрантів, а також близько півтисячі осіб, що порушили правила перебування в Україні. Окрім цього, було виявлено четверо кримінальних злочинців, які перебували у Міжнародному розшуку, 5 підроблених документів, що посвідчують особу, 3 – чужих та 148 недійсних паспортів, а у власників 65 легкових авто - підроблені та несправні документи на право користування.

З початку поточного року вартові кордону у 144 випадках затримали та передали іншим відомствам товарів та вантажів, що переміщувалися через державний кордон з порушенням установлених правил, на суму понад 4,5 мільйони гривень. Під час охорони державного рубежу прикордонники вилучили з різноманітних сховок 1 одиницю зброї та 16 боєприпасів; понад 184 грами психотропних засобів та 1 кг 623 грами наркотичної речовини.

У зазначеному періоді охоронці кордону склали 602 протоколи про адмінправопорушення та наклали штрафів на суму понад 1 мільйон 360 тисяч гривень.

За словами начальника Могилів-Подільського прикордонного загону полковника Ігоря Тимчука: «На заключному етапі поточного року пріоритетними завданнями керівництва Могилів-Подільського прикордонного загону залишаються: збереження життя і здоров’я особового складу, підтримання на належному рівні правопорядку та дисципліни, соціальний захист персоналу».

Прес-секретар прикордонного загону Людмила КАТЕРИНИЧ