25 вересня 2019 року службою у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів – Подільської міської ради (начальник Сувалова Леся), із залученням практичних психологів управління освіти Могилів Подільської міської ради Рябова Геннадія та Балинської Крістіни проведено зустріч із прийомними батьками та батьками - вихователями. Тема заходу «Особливості статевого виховання дітей. Сексуалізована поведінка дітей».

Підлітковий вік – нелегкий час і для самих підлітків, і для батьків . Дитина переживає значні фізичні й гормональні зміни, через що батьки нерідко впадають у відчай. Отже, як допомогти пережити цей «нелегкий час» батькам і дітям і було метою заходу.

Зустріч проходила у форматі тренінгу, в ході якого присутні мали змогу поспілкуватися, поділитися досвідом, отримати корисні поради та рекомендації щодо статевого виховання дітей. Особливу увагу присутніх, було акцентовано на виявлення та проявах сексуалізованої поведінки дітей, визначено шляхи її подолання.

Традиційно, наприкінці зустрічі, прийомні батьки та батьки – вихователі у індивідуальному порядку отримали консультації психологів на проблемні питання.