2 вересня вулиці біля медичного коледжу, двір закладу та майданчик біля Будинку культури замайоріли молоддю у білих халатах - двері коледжу відкрилися для студентської молоді. Традиційно новий навчальний рік розпочався із урочистого заходу з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.

Викладачі, студенти,їх батьки та гості зібралися великою дружною сім’єю, щоб урочисто розпочати навчальний процес.

З вітальним словом звернувся до усіх присутніх директор коледжу Володимир Михайлович Кордон. Він привітав з Днем знань, побажав успішного навчального року та наголосив на особливостях роботи медичних працівників і великій відповідальності студентів в оволодіванні цією професією. Звернувшись до першокурсників, директор коледжу запевнив їх та батьків, що в стінах коледжу вони отримають гідну освіту і виховання.

Почесним гостем свята став Могилів-Подільський міський голова Петро Бровко. У своїх вітаннях Петро Петрович акцентував увагу на важливості роботи медичних сестер та фельдшерів, розповів про гарні традиції педагогічного колективу, про його високий науковий та виховний потенціал, а також згадав свої студентські роки, адже він - випускник Могилів-Подільського медичного коледжу 1978 року. Міський голова побажав усім плідної праці та відзначив Почесними грамотами кращих викладачів коледжу Непокойчицького О.Т., Байдецьку З.М., Боднар Н.Д.

Директор коледжу та міський голова вручили кращим студентам коледжу Свідоцтва про занесення на Дошку пошани.

Особливі віншування під час свята лунали на адресу студентів нового набору. Четвертокурсники традиційно урочисто прийняли їх у свою студентську родину та вручили символічний студентський квиток. А імпровізовані герої медицини передали першокурсникам вогонь як символ самопожертви медика заради здоров’я ближнього та символічний ключ від Країни Знань.

Першокурсники прийняли естафету від випускників та пообіцяли бути гідними звання студента медичного коледжу: урочисто одягнули білі халати та прийняли клятву студента-медика.

Хвилюючі миті свята – позаду. Попереду – навчальний рік,турботливі будні та наполеглива праця викладачів і студентів.