Упродовж восьми місяців поточного року в пунктах пропуску через державний кордон прикордонники Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова встановленим порядком оформили близько 1 мільйона 800 тисяч осіб та понад 160 тисяч транспортних засобів.

У зазначеному періоді вартові відмовили у перетині державного кордону 524 особам, двоє з яких - нелегальні мігранти.

Окрім цього, охоронці рубежу виявили 426 іноземців, що порушили термін перебування на території України. Також під час здійснення прикордонних формальностей було виявлено 3 підроблених документи, що посвідчують особу, стільки ж – чужих та 130 недійсних паспортів.

У період з січня по серпень 2019 року, завдяки пильності прикордонників вдалося виявити 55 автомобілів, що незаконно переміщалися через рубіж. У їх числі - дві викрадені іномарки, що перебували у міжнародному розшуку.

Окрім цього, спільно з представниками інших правоохоронних органів у 128 випадках прикордонники Могилів-Подільського загону затримали контрабандних товарів на суму понад 4,5 мільйона гривень, а також вилучили більше, ніж півтора кілограми наркотичної сировини, 1 одиницю зброї та 16 боєприпасів.

В цілому, з початку поточного року охоронцями кордону складено близько 600 протоколів про адміправопорушення та накладено штрафів на суму понад 1 мільйон 113 тисяч гривень.

Прес-секретар загону Людмила КАТЕРИНИЧ