Сьогодні, 12серпня, під головуванням міського голови Петра Бровка відбулося засідання організаційного ком ітету з підготовкита відзначення в місті Могилеві-Подільському 28-ї річниці незалежності України, Дня Державного прапора та Дня міста на виконання указу Президент України «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України№» від 11 липня 2019 року№ 513/2019 та розпорядженням міського голови « Про підготовку та відзначення 28-ї річниці Незалежності України, Дня Державного прапору та Дня міста» від 8 серпня 2019 року № 184-р.

Відзначення 28-ї річниці незалежності України включатиме цілу низку різноманітних заходів.

Членами організаційного комітету було вирішено провести головні урочистості 23 та 24 серпня.

Ряд запланованих заходів розпочнеться 23 серпня з підняття Державного прапора України. Опісля чого, ввечері, на підтримку ініціативи громадськості було вирішено приєднатися до всеукраїнського Маршу захисників та провести ходу в пам'ять про загиблих земляків, що завершиться покладанням квітів до Майдану Шани .

Відзначення в місті і 28-ї річниці незалежності України та Дня міста 24 серпня включатиме цілу низку мистецьких і спортивно-розважальних подій, серед яких: фотозони, майстер класи, «Фестиваль кухонь», шоу байкарів, холі фарби, виступи клоунів та інш.

І вже традиційно до Дня Незалежностіта Дня міста відбудеться святковий концерт за участю місцевих творчих колективів та запрошеної зірки у ході якого відбудеться вручення відзнак міського та державного рівня.

Також членами оргкомітету було напрацьовано план заходів, які проводитимуться у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури міста протягом серпня - вересня: тематичні книжкові виставки, тематичні вечори, науково-просвітницькі та інформаційні заходи та інші.