11 серпня на штучному майданчику НВК № 4 - ліцей відбувся турнір з міні-футболу пам’яті начальника по фізичній підготовці Могилів-Подільської

в/ч - Олійника Сергія Олександровича!

В турнірі прийняли участь три команди, Могилів-Подільський район, м. Шаргород та м. Могилів-Подільський. За підсумками змагань, третє місце посіла команда - РДЮСШ Могилів-Подільського р-ну, друге місце вибороли футболісти Шаргородської районної гімназії, та переможцями стали вихованці ДЮСШ м. Могилева-Подільського, які впевнено перемогли своїх суперників з рахунками 13-3 та 7-0 відповідно!

Кращими гравцями турніру було визнано - Боднара Матвія, (РДЮСШ Могилів-Подільський р-н), Стратійчука Єгора (м. Шаргород), Козлова Володимира (Могилів-Подільська ДЮСШ), та нагороджені грамотою та цінним подарунком. Команда-переможець була нагороджена кубком та грамотою, команди-призери - грамотами та солодощами.

Нагородження проводили начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Могилів-Подільської міської ради Дмитро Савков та старший прапорщик прикордонного загону Сергій Левицький.

Спортсмени, батьки та вболівальники висловлюють подяку за допомогу у проведенні турніру приватним підприємцям - Муляру Анатолію, Горецькому Михайлу та Кожаєву Миколі.