Вилучено, затримано, попереджено, не допущено…. Ці прості, лаконічні слова особливим чином характеризують кропітку працю тих, хто стоїть на варті державного кордону, захищаючи інтереси своєї країни на її передньому краї. Служба на кордоні – почесна і відповідальна. Вона потребує професійного гарту, самовідданості та витримки, адже життя на передньому краї країни не припиняється ні на мить...

Упродовж липня поточного року прикордонники Могилів-Подільського загону забезпечили пропускні операції щодо 250 тисяч осіб та майже 30 тисяч транспортних засобів. Разом з тим, на підставі аналізу ризиків або за відсутності необхідних документів, через державний кордон не пропущено 70 осіб, двох громадян притягнуто до відповідальності за порушення правил перебування на території України. Під час здійснення прикордонних формальностей виявлено 20 недійсних документів, що посвідчують особу та 4 автомобілі, що незаконно переміщались через державний рубіж.

У зазначеному періоді складено вісім десятків протоколів та накладено штрафів на загальну суму понад 35 тисяч гривень.

Крім того, упродовж липня у 12 випадках вартові кордону спільно зі співробітниками митниці вилучили контрабандних товарів на загальну суму поверх 350 тисяч гривень.

Прес-секретар загону Людмила КАТЕРИНИЧ