Дев’ятиразовий чемпіон України, двічі віцечемпіон Європи, рекордсмен України з важої атлетики, 70-річний могилівчанин Микола Степанович Мельничук здобув нову вражаючу перемогу - на міжнародному помості: взявши участь у ІV європейських іграх майстрів (м.Турин, Італія), виборов найвищу нагороду - золоту медаль (!) у ваговій категорії 80 кг.

До цих змагань Микола Степанович готувався 2 роки, впродовж яких взяв участь в чемпіонаті України з важкої атлетики у Дніпрі та у 8-х всеукраїнських іграх у Львові, в яких здобув перемоги з рекордними результатами.

Перемога в ІV-х європейських іграх майстрів, де змагалися спортсмени з 40 країн у 32-х видах спорту, була заповітною мрією Миколи Мельничука - і ось вона здійснилася! Проте спортсмен не вважає це досягнення вершиною своїх можливостей: «Я буду продовжувати тренування, буду брати участь у змаганнях всіх рівніх, і вірю, що зможу побити власні рекорди». Почуває в собі сили Микола Степанович і для тренерської діяльності: «Я дітей люблю, виховав 2 покоління спортсменів і зміг би ще передавати свої вміння, якщо це буде потрібно».

Микола Степанович щиро дякує за матеріальну підтримку меценатам Геннадію Вацаку та Сергію Пержару, завдяки якій спортсмен зміг здійснити поїздку до Італії.