З 1 по 10 липня поточного року в пунктах пропуску через державний кордон прикордонники Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова встановленим порядком оформили понад 60 тисяч осіб та близько 7 тисяч транспортних засобів. З початку року, відповідно, понад 1 мільйон 300 тисяч осіб та 150 тисяч транспортних засобів. У зазначеному періоді 11 особам вартові відмовили у перетині державного рубежу та виявили 1 автомобіль, що незаконно переміщався через рубіж. З початку нинішнього року завдяки пильності прикордонників було виявлено 35 одиниць таких авто.

В цілому, з початку липня охоронцями кордону складено 31 протокол про адміправопорушення та накладено штрафів на суму понад 48 тисяч гривень. Також, з 1 по 10 липня охоронці кордону спільно з представниками Регіонального управління «Норд» Прикордонної поліції Республіки Молдова здійснили десять спільних патрулювань на ділянках відділів «Могилів-Подільський», «Ямпіль» та «Болган».

Нагадаємо, що нині в активній фазі перебуває спільна спеціальна прикордонна операція «Кордон-2019», яка завершиться 30 листопада 2019 року. Заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди зброї, боєприпасів, наркотичних речовин вартові кордону проводяться у взаємодії із представниками інших правоохоронних органів. Так, нинішнього місяця прикордонники спільно зі співробітниками ДФС та СБУ виявили у двох складських приміщеннях близько 1500 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв від виглядом світових брендів, а також понад дві тонни спирту.

На даний час Могилів-Подільський прикордонний загін несе службу у посиленому режимі. Обстановка на державному кордоні в межах ділянки відповідальності суттєвих змін не зазнала та знаходиться під контролем.

Прес-секретар загону Людмила КАТЕРИНИЧ