Наприкінці минулого тижня у Національній академії Держприкордонслужби завершився Чемпіонат з універсального бою пам’яті генерал-полковника Віктора Банних.

Такі заходи серед прикордонників стали доброю традицією. Їх рівень постійно зростає, а дух суперництва сприяє покращенню показників та особистому фізичному розвитку.

Для довідки: універсальна боротьба - це комплексний вид спорту, що містить в собі подолання смуги перешкод, стрільбу і рукопашний бій.

У чемпіонаті брали участь 100 спортсменів, серед яких майстри спорту України, міжнародного класу, кандидати у майстри спорту України, спортсмени першого, другого та третього спортивного розряду.

Прийняла участь у змаганнях і спортивна команда з Могилів-Подільського прикордонного загону (капітан – майор Владистав Богуж, члени команди: майор Андрій Шинкарук, прапорщик Максим Сова, сержант Дмитро Житар, молодший сержант Олександр Дєдов). У загальнокомандному заліку з універсального бою прикордонники вибороли перше почесне місце серед команд групи «В».

Вітаємо переможців та бажаємо міцного здоров’я і високих досягнень у спорті!

Прес-секретар Людмила КАТЕРИНИЧ