Промайнула зима, весна і настав час гарячої пори – літа, а разом з тим і час, коли студенти вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які проживають і навчаються на території міста Могилева-Подільського, отримують іменну стипендію від міського голови – Петра Бровка.

27 червня 2019 року в залі засідань міської ради на урочистому зібранні з нагоди Дня Конституції, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Криган привітав 12 студентів нашого міста, четверо з яких закінчили навчання у першому півріччі 2019 року. Гарним словом привітала молодих випускників і начальник ССДСМ Леся Сувалова, з порадою молодим фахівцям використати цю останню «фінансову» підтримку з максимальною користю.

А за 2 тижні до цього, студенти вищих навчальних закладів Могилева-Подільського отримали іменну стипендію облдержадміністрації та обласної ради з рук представників Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Пригалінської Ірини Костянтинівни та Шмігленко Ірини Олександрівни.

Адже на території Могилева-Подільського навчаються 44 студента з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 15 з яких закінчують або закінчили навчання у першому півріччі 2019 року.

Зустріч відбулася в Могилів-Подільському районному будинку культури за підтримки Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської міської ради (начальник Леся Сувалова) та Могилів-Подільський районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (директор – Світлана Антонюк).

У вступному слові Ірина Костянтинівна привітала всіх студентів з успішною здачею сесії та надала невеличкі консультації з правових та майнових питань, поцікавилася планами на майбутнє та побажала широкої дороги у дорослому житті нашим випускникам.

До цих слів приєднується і колектив Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської міської ради.