Цими днями офіційна делегація з Могилева-Подільського на чолі з міським головою Петром Бровком брала участь в святкуванні Дня міста Шрьода Великопольська, що у Польщі.

Під час урочистого прийому очільниками міст Петром Бровком та новообраним бурмістром Петром Мелохом відбулося урочисте підписання договору про співпрацю та обговорено плани на майбутнє.

У центрі уваги співрозмовників були практичні питання співпраці між містами Могилів-Подільський та Шрьодою Великопольською у культурній, освітній та комунальній сферах.

В ході зустрічі обговорювався Україно-Польський молодіжний проект під назвою «Будемо друзями» щодо поїздки восени молоді нашого міста до Польщі де учасники проекту матимуть змогу ознайомитися з культурою та освітою Польщі.

На урочистій церемонії підписання були присутні делегації з Чехії та Германії.

Так, керівництво міста Геннігсдорф, яке знаходиться у Німеччині висловило зацікавленість у налагодженні партнерських відносин з містом Могилів-Подільський, про що й було обговорено в особистих зустрічах керівництв міст.

Петро Бровко дякував європейській стороні за незмінну підтримку з боку ЄС суверенітету та територіальної цілісності України, а також особливу роль, яку відіграє Європейський Союз у стримуванні російської агресії проти України, подоланні її наслідків, вирішенні соціальних, гуманітарних та інших проблем, спричинених нею.

Також висловив сподівання на швидше закінчення бойових дій на території України.