Всеукраїнський чемпіонат з кікбоксингу.

24 - 26 травня в м. Київ проходив заключний, 3 етап весняної серії всеукраїнських чемпіонатів з кікбоксингу за версією WKA. Команда СК «СПАРТАК-ВАЦАК» у складі 30 спортсменів зробила неможливе, та посіла третю сходинку серед клубів України за підсумками всіх трьох етапів. В результаті - 4 бронзових нагороди, 20 срібних та 27 золотих нагород здобули кікбоксери спартаківці з міста над Дністром, це і дозволило піднятися на гідне місце бронзових призерів.

Кращим бійцям команди запропонували виступати на гала-вечері кікбоксингу «АРКА-2019» на святкуванні Дня міста Києва, під аркою дружби народів. Там, троє наших кікбоксерів також святкували перемоги. Кращими в команді за всю серію було визнано та включено до складу «кращих» з врученням «Золотої НІКИ» - Каріна Деміда та Гончарука Олександра (26 перемог без жодної поразки).

Батьки та спортсмени хотіли би подякувати людям які надавали допомогу протягом виступів у серії - Грумінському Михайлу, Кучеру Володимиру, Лесніку Андрію. Окрему подяку заслуговує людина без якої було б не можливе досягнення результатів та участь команди у таких змаганнях, це Геннадій Вацак. Він, протягом майже 10 років допомагає розвитку кікбоксингу на Вінничині, як у фінансуванні команди, так і проведенні змагань різного рівня. За ці роки, команда тричі здобувала кубок області за версією WАКО, кубок області за версією ІSКА, кубок області за версією WКА. Спортсмени ставали неодноразовими переможцями чемпіонатів України з кікбоксингу, боксу, тайландського боксу, рукопашного бою та ушу. А за підсумками змагань,клуб «СПАРТАК – ВАЦАК» зайняв третю сходинку серед спортивних клубів України.