Нам посміхнулась Фортуна: ФК «Прикордонник» перемогла у ФК «Ягуар-АТО». Рахунок 3:2 !

18 травня, на стадіоні «Сокіл» Могилів-Подільського загону у рамках Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО відбувся футбольний матч між командами «Прикордонник» та «Ягуар-АТО».

На поєдинок з нетерпінням чекали усі шанувальники ФК «Прикордонник», адже у нинішньому сезоні команда загону показала чудові результати: вихід у Вищу та Першу лігу, неодноразові перемоги з переважаючими рахунками над командами «Авіатор», «Нива-АТО», «Фортеця» з міст Старокостянтинова, Вінниці та Кам’янця-Подільського. Тож і цього разу усі чекали на перемогу.

Варто зазначити, що футбольна команда «Ягуар» - досить-таки сильна: досвідчений тренер, вправні гравці та велика кількість переможних матчів за плечима. Однак це не завадило ФК «Прикордонник» грати впевнено і, не менш впевнено, забивати голи у ворота супротивника. У першому таймі наша команда показала гарний результат: на початку поєдинку завдяки нападнику Денису Гончару було забито перший гол. Це надихнуло прикордонників! І знову – «Гол!!!». Штрафний м’яч послав у ворота «Ягуара» гравець Ігор Плюшко.

Атмосферу, що панувала того дня на стадіоні, важко передати словами! Вболівальники, як могли, підтримували своїх кумирів. І вони не підвели їхніх сподівань: гол, забитий Анатолієм Гладчуком, вирішив долю матчу вирішилася на користь ФК «Прикордонник». З рахунком 3:2 перемогли охоронці кордону.

Вітаємо з перемогою команду «Прикордонника» гравців: Ігоря Плюшка, Дениса Гончара, Павла Татаренка, Анатолія Гладчука, Анатолія Бабецького, Володимира Мельника, Миколу Козлана, Сергія Войтка, Дмитра Внукова, Сергія Мороза, Володимира Сопільняка, В’ячеслава Пасєку, Костянтина Ошовського, Юрія Кащука, Владислава Білобровка, Сергія Левицького, Сергія Саранчука, Анатолія Рижова та Сергія Коржовського та капітана команди підполковника В’ячеслава Венгера. Нових вам спортивних здобутків, хлопці! Так тримати!!!!

На Дні Європи, що проходив у Вінниці 18 травня, прикордонники користувалися неабияким успіхом!