На День Європи до Вінниці з’їхалося чимало гостей з країн ЄС та міст області. Свято вабило своєю різноманітністю: танці, співи, витвори майстрів народного мистецтва… Презентували свою службу і прикордонники.

Поруч майданчика, де розмістились охоронці кордону, велелюддя: представників Могилів-Подільського загону наче тут лише й чекали. Численні бажаючі вишикувалися у чергу, щоб доторкнутися, посидіти, оцінити сучасні прикордонні девайси. Найбільшу цікавість викликали електронно-оптичні прилади. Сотні очей прагнули зазирнути в окуляри тепловізорів, біноклів та приладів нічного бачення. Також вінничан та гостей обласного центру цікавила техніка зв’язку, прикордонного контролю та автомобілі.

Чимало з тих, хто завітав на майданчик, де розташувались прикордонники, цікавилися правилами перетину державного кордону, історією та сьогоденням Держприкордонслужби, питаннями набору на військову службу за контрактом тощо.

Виставку, яку представляв Могилів-Подільський прикордонний загін відвідали також і представники консульств різних європейських країн, акредитованих у Вінниці.

Прес-секретар Л.Катеринич