З метою належного утримання та експлуатації службового автотранспорту у Могилів-Подільському прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова 22 травня було проведено технічний огляд наявного автопарку.

Оглядаючи транспорт, заступник начальника загону – начальник інженерно-технічного відділу полковник Роман Заморій відзначив як позитив той факт, що підтримання робочого стану автомобілів, ремонтні роботи різного ступеню складності виконуються переважно власними силами колективу інженерно-технічного відділу прикордонного загону. «Що потужнішим буде цей ремонтно-експлуатаційний підрозділ - тим більшим стане запас надійності функціонування всієї транспортної системи прикордонного загону», - зазначив керівник підрозділу.

Приємно радувала погляд і наявність серед вишикуваної техніки чималої кількості нових транспортних засобів. Роман Заморій відмітив, що: «В даний час на балансі військової частини утримується понад півтора сотні одиниць автотранспорту. Це – автомобільна та спеціальна техніка, мотоцикли і квадроцикли, які постійно використовуються у службовій діяльності, тому є потреба проводити періодичні технічні огляди, заміну мастил задля належного функціонування вузлів та агрегатів тощо. На відміну від недалекого минулого, нині відбувається планомірне оновлення автопарку прикордонного загону. Адже у ході бойових дій на сході України ми втратили понад 20 одиниць автомобільної техніки! То ж завдяки надходженню нової техніки зростає не тільки мобільність автопарку, а й відповідність транспортного забезпечення до специфічних потреб того чи іншого підрозділу»

За традицією, у огляді техніки прийняв участь і духовний наставник прикордонників – військовий капелан (священик) ієрей Іван Минів, який здійснив освячення автотранспортних засобів та побажав воїнам щасливих доріг й вагомих здобутків у службі.

Після завершення технічного огляду увесь задіяний в ньому транспорт відбув для виконання повсякденних службових завдань у підрозділи охорони кордону та забезпечення.

Прес-секретар Л. Катеринич