Цими днями відбувся концерт з нагоди відзначення Дня Європи та Дня вишиванки . У заході взяли участь представники міської ради на чолі з міським головою Петром Бровком та гості Місії Європейського союзу.

Сkhard GOEBEL (Экхард ГЁБЕЛЬ )– начальник польового офісу Otach

Lukasz ZAJAC (Лукаш ЗАЯЦ) – експерт польового офісу Otach

Alexandru GUREANU (Александру ГУРЯНУ) – перекладач

В своїй промові міський голова Петро Бровко нагадав звідки взялась Європа наголосивши, що Європа з’яветься тут коли вона з’явиться у нас в розумі внашій свідомості в наших головах. Наше місто на сьогодні має той відповідний європейській рівень. Також міський голова закликав згадати всіх хто віддав своє життя за європейське майбутнє України, після чого всі присутні схилили голови в хвилині мовчання.

На заході відбулось вручення Грамот за активну громадську позицію, участь під час прийому іноземних делегацій та з нагоди Дня Європи В.о. директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Могилева-Подільського Людмилі Катеренюк , вчителю англійської мови Гімназії (загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного, художньо-естетичного профілю) м. Могилева-Подільського Вікторії Говдик, вчителю англійської мови Гімназії (загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного, художньо-естетичного профілю) м. Могилева-Подільського Ларисі Крижанівській, головному спеціалісту відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Ользі Служалюк, головному спеціалісту з правового забезпечення та зв’язків з громадськістю виробничо-технічного відділу управління ЖКГ міської ради Сніжані Канюк та подяк від міського голови П. Бровка учням, які зайняли призові місця у міжнародних, мовно – літературних конкурсах та всеукраїнських учнівських олімпіадах з української мови та літератури, а також і з французької та англійської мови: Бучацький Ілля, Смульська Катерина, Скляренко Дар’я, Опарастюк Каріна, Дубова Ярослава, Назарова Олександра, Артур Пінчук, Швець Артем, Чичірко Єлизавета, Ткач Марія, Дідик Дар’я, Кордонський Адріан, Біжан Вікторія

Створювали святкову атмосферу та порадували присутніх яскравими виступами наші місцеві таланти.

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.