В управлінні Могилів-Подільського прикордонного загону в черговий раз відбулась зустріч з фахівцями міського бюро правової допомоги. В рамках право-просвітницького проекту «Я маю право!» з персоналом загону було проведено чергове заняття на тему: «Правові аспекти та актуальні питання протидії в Україні булінгу учасників освітнього процесу, мобінгу учасників трудових відносин, а також нестатутних відносин у військовому колективі».

Начальник бюро правової допомоги Петро Ласкус зупинився на основних аспектах боротьби з такими негативними явищами як булінг та мобінг, розповів про причини їх виникнення в сучасному середовищі та відповідальність за їх вчинення.

Старший лейтенант Тарас Пилипець – старший юрисконсульт групи правового забезпечення прикордонного загону – зосередив увагу присутніх на питаннях, що стосуються нестатутних відносин у військовому середовищі та їх наслідки, які несуть за собою суворі покарання за Законом.

Слід зазначити, що інформаційно-просвітницькі заняття в рамках проекту «Я маю право!», у прикордонному загоні проводяться постійно. Проводитимуться вони і надалі, адже правова обізнаність персоналу загону дає змогу набути нові та корисні знання у багатьох аспектах повсякденного життя.

Прес-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич