З 1 по 15 травня поточного року в пунктах пропуску через державний кордон прикордонники Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова встановленим порядком оформили близько 120 тисяч осіб та понад 13 тисяч транспортних засобів – з початку року - понад 850 тисяч осіб та 97 тисяч транспортних засобів.

У зазначеному періоді 40 особам було відмовлено у перетині державного рубежу – з початку року 272 особам. Окрім цього, прикордонники виявили 8 іноземців, що порушили термін перебування на території України.

Двох осіб вартові кордону затримали за незаконний перетин кордону. Також виявили 6 автомобілів, що незаконно переміщалися через рубіж. З початку нинішнього року завдяки пильності прикордонників було виявлено 22 одиниці таких авто.

В цілому, з початку травня охоронцями кордону складено 24 протоколи про адміправопорушення та накладено штрафів на суму понад 42 тисячі гривень. З початку року, відповідно, 306 протоколів та штрафів на суму понад 560 тисяч гривень.

Також, з 1 по 15 травня охоронці кордону спільно з представниками Регіонального управління «Норд» Прикордонної поліції Республіки Молдова здійснили півтора десятка спільних патрулювань на ділянках відділів «Могилів-Подільський», «Ямпіль» та «Болган».

На даний час Могилів-Подільський прикордонний загін несе службу у посиленому режимі. Обстановка на державному кордоні в межах ділянки відповідальності суттєвих змін не зазнала та знаходиться під контролем.

Нагадаємо, що з 10 травня увійшла в активну фазу спільна спеціальна прикордонна операція «Кордон-2019», яка завершиться 30 листопада 2019 року. Заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди зброї, боєприпасів, наркотичних речовин вартові кордону проводитимуть у взаємодії із Національною поліцією, Державними - Митною, Фіскальною та Міграційною службами, Нацгвардією, СБУ, Збройними силами України. Проходитиме спецоперація у межах трьох районів Вінниччини – Могилів-Подільському, Ямпільському та Піщанському.

Прес-секретар загону Л.Катеринич