На порозі чудова та трішки сумна пора – пора випускних вечорів і початку нового дорослого життя.

Батьки та класні керівники зараз в клопотах і думках про те, як влаштувати випускникові незвичайне та яскраве свято, яке залишиться в серці кожного.

Пам’ятайте головне – свята повинні бути не лише веселими, а й безпечними. Не кожний розуміє - щедрість і гостинність повинна бути поміркованою і не нести шкоди ні організаторам, ні дітям.

На жаль, епідемічна ситуація в країні досить напружена. Більшість спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь поєднує вживання недоброякісних продуктів харчування, питної води та готових страв, виготовлених як в закладах громадського харчування, так і в домашніх умовах.

Основними причинами спалахів є використання продовольчої сировини сумнівної якості (без документів, які засвідчують її безпечність), відсутність належних умов для приготування страв, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах без належного температурного режиму, порушення технології приготування їжі, залучення до приготування страв випадкових осіб, які не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни та ін.

Тому, щоб Ваші свята залишили після себе лише приємні спогади, прислухайтесь до порад працівників Держпродспоживслужби:

Влаштовуйте свята в закладах громадського харчування, яким Ви довіряєте.

  • Поцікавтесь наявністю у закладі результатів лабораторних досліджень щодо якості питної води, яку використовують для приготування страв.
  • Узгодьте святкове меню з адміністрацією закладу, зверніть увагу на відсутність в меню заборонених та сумнівних страв в епідемічному відношенні (перелік далі по тексту).
  • Не допускайте приготування (копчення, смаження, в`ялення) м‘ясних і рибних страв в домашніх умовах, не використовуйте консервів домашнього виготовлення (м`ясних, грибних, овочевих).
  • Не допускайте вживання учасниками урочистостей та учнями-випускниками будь-яких алкогольних, слабоалкогольних напоїв, забороняйте тютюнопаління в місцях проведення випускних вечорів.

Звертаємо увагу, що з метою профілактики епідемічних ускладнень в організованих дитячих колективах забороняється використовувати в харчуванні дітей наступні страви і продукти: кондитерські вироби з кремами, морозиво, яйця та м’ясо водоплаваючої птиці, низькосортні м’ясні вироби (нижче I сорту), студні, зельци, фаршмаки, гриби, молоко-самоквас, сметана та фляжне молоко, сир м’який без термічної обробки, консерви непромислового виготовлення, солодкі газовані напої, нарізні салати з майонезом, оцтом, сметаною.

Наголошуємо, що за невиконання вимог чинного законодавства і можливе ускладнення епідемічної ситуації ВИ несете персональну відповідальність.

Давайте не будемо ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям випускників, а спільними зусиллями організуємо яскраві і незабутні свята для наших улюблених дітей.

Виконавець: заступник начальника Могилів-Подільського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Вербовий В.В.