Щорічно 15 травня увесь світ відзначає Міжнародний день сім’ї. Ця дата бере свій початок у 1989 році. Саме тоді Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила1994 рік Міжнародним рокомсім’ї. Таким чином намагалися підвищити роль родини у суспільстві, підкреслити важливість повних сімей, спонукати людей до усиновлення, створення будинків сімейного типу, звернути увагу на відповідальність у родинах.Пізніше, 20 вересня1993 року,відповідно до резолюціїГенасамблеї ООН, було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку15 травня.То ж свято – це чудовий привід провести час разом, відклавши всі свої справи і проблеми. Бо хто ще так щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані.

Під патронатом міського голови П. Бровка 10 травня 2019 року Служба у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради (Л. Сувалова) провела захід присвячений до Міжнародного дня сім’ї, який відбувся в Могилів – Подільському центрі народної творчості. В заході прийняли участь діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування , які виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, патронатній сім’ї.

Криган Віталій заступник міського голови з питань виконавчих органів Могилів – Подільської міської ради висловив слова вдячності батькам – вихователям, прийомним батькам та патронатним вихователям за їх сумлінну працю та вагомий вклад у виховання дітей, а також привітав присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя.

Також до діток з привітаннями завітав довірена особа Депутата обласної ради Геннадія Вацака - Володимиром Кордон, який передав солодкі подарунки для родин.

Сувалова Леся начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів – Подільської міської ради – зазначила, що дане свято – це зміцнити зв’язки в сім’ях, тільки розуміння, готовність прийти на допомогу в будь – яку хвилину, самовідданість та любов можуть зробити життя кожної родини більш щасливим. Одним зі скарбу в житті кожної людини є сім’я.. Сім’я — це найдорожче, що є у нас в цьому житті. Необхідно цінувати кожну хвилину спілкування один з одним. І заме цей захід був спрямований на зміцнення сімейних зв’язків у родинах.

Так, як наше місто є столицею української витинанки, після теплих слів привітання, О. Городинська директор центру народної творчості усіх присутніх познайомила з експозицією, а потім прийняли участь майстер – класі «Живописні барви», де усі із захопленням взяли участь у створені робіт з елементами витинанки та паперової пластики.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!