Дитячий вокальний ансамбль «Юний прикордонник», створений у 2002 році, виховав на кращих військово-патріотичних традиціях та у повазі до професії охоронця кордону три покоління юних співаків. Окремі з них нині служать у лавах ДПС України.

Упродовж 17 років колектив активно співпрацює з Могилів-Подільським прикордонним загоном. Юні артисти - часті гості у військовій частині: виступають з концертами в управлінні та на далекому кордоні, відвідуючи з концертами відділи прикордонної служби.

У виконанні молодих співаків прозвучали десятки пісень на прикордонну та патріотичну тематику. Колектив запрошують на лише на сцени прикордонного міста Могилева-Подільського, а й на Міжнародні, республіканські та обласні пісенні конкурси, на яких ансамбль та його солісти традиційно отримують перші місця та Гран-прі. Звучать пісні про українських прикордонників і за рубежем: під час міжнародних фестивалей, що проходять щорічно у містах-побратимах Конське (Польща), Шаля (Словаччина), Обзор (Болгарія) юні виконавці у прикордонній формі завжди викликають неабиякий інтерес та отримують щиру вдячність глядачів.

Діяльність дитячого вокального ансамблю «Юний прикордонник», яким керує Заслужений діяч естрадного мистецтва України Думітраш Алла Семенівна, у значній мірі сприяє популяризації професії прикордонника та позитивному іміджу Державної прикордонної служби України.

Нинішнього року юні співаки виборюватимуть перемогу в конкурсі на прикордонну тематику «Смарагдова ліра», який відбудеться напередодні професійного свята охоронців рубежу – Дня прикордонника. Побажаємо удачі нашим юним талантам!!

Людмила Катеринич