Мета поставлена – йдемо визначеним курсом!

Будівництво міського бассейну вступило в нову фазу

«Краяни» постійно розповідають в деталях про хід будівництва міського плавального басейну, адже могилівчанам цікаво дізнатися, як просувається спорудження важливого для міста об’єкта. Жодне місто нашого регіону, окрім обласного центру, не може похвалитися наявністю, або бодай проектом, такого спортивного закладу. Могилів-Подільський в цьому плані в лідерах. І як би не було складно та важко, будівництво триває, згідно визначених планів.

Навесні 2019-го міська влада приступила до нової фази будівельних робіт. Про їхні деталі діляться з читачами «Краян» головні фігуранти доброї справи: міський голова, начальник управління освіти та виконавець робіт- ПП «Селена».

Петро Бровко, міський голова:

- Будівельні роботи по основному корпусу басейну підходять до завершення. Збудовані чаші для плавання, закладені гідротехнічні споруди. Залишилися оздоблювальні деталі. Зараз ми переходимо до будівництва та ремонту побутово-технічних приміщень. В цьому році ми повинні їх завершити і закрити цілісний комплекс. А потім вже приступити до зовнішніх робіт: оздоблення, паркувальні місця, під’їзні шляхи. Щиро вдячний ПП «Селена», підприємству, що будує місту об’єкт, його директору Олександру Калиновичу Лебедю за те, що підставляє плече і розуміє нас, якщо виникають фінансові труднощі.

Директор ПП «Селена», Олександр Лебідь:

- Ми приступаємо до фази наступних технічних робіт, які діляться на дві частини. Перша: будівництво побутово-санітарних приміщень, а це – роздягальні, душові.

Друга: суто технічна - встановлення фільтрів, насосів, двигуна, вентиляції. Це серце басейну, яке забезпечує його функціонування.

Начальник управління освіти, Володимир Коновалов:

- Згідно проекту, з лівого боку від самого басейну, розміщуватимуться приміщення, де діти будуть готуватися до водних процедур: роздягатися, приймати душ, сушити волосся. Маємо замінити дах, провести бетонні роботи (без оздоблювальних). На ці роботи ми оголосили тендер. Наступний етап – оздоблювальні роботи. Їх плануємо закінчити до середини літа. Це такі види будівельних робіт, які важкі та об’ємні в часі.

В правому від басейна двоповерховому приміщенні на другому поверсі розмістимо адміністративну частину, а на першому – фільтри та насоси. Гідротехнічне обладнання – найдорожча частина. Скажімо, витяжка для басейну коштуватиме поверх півтора мільйона гривень, насоси, інше обладнання тягне також на мільйон. До них приступимо по закінченні будівельних робіт.

Нині приміщення колишнього учбового комбінату не впізнати: воно зажило новим життям. Міська влада не дала йому занепасти чи щоб розібрали на цеглини, а вдихнула новий зміст. Мета поставлена – йдемо визначеним курсом!

"Краяни" 315 від 11 квітня 2019р.