У першій декаді квітня поточного року в пунктах пропуску через державний кордон прикордонники Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова встановленим порядком оформили понад 50 тисяч осіб та близько 6 тисяч транспортних засобів – з початку року більше, ніж 600 тисяч осіб та 70 тисяч транспортних засобів.

З 1 по 10 квітня охоронці кордону спільно з представниками Регіонального управління «Норд» Прикордонної поліції Республіки Молдова здійснили більше десятка спільних патрулювань на ділянках відділів «Могилів-Подільський», «Ямпіль» та «Болган».

У зазначеному періоді 16 особам було відмовлено у перетині державного рубежу. Окрім цього, прикордонники виявили семеро іноземців, що порушили термін перебування на території України. У їх числі - громадяни Молдови, Росії та Грузії. Одну особу було затримано за незаконний перетин держаного кордону. Також виявлено один автомобіль, що незаконно переміщався через рубіж.

В цілому, охоронцями кордону складено десять протоколів про адміправопорушення та накладено штрафів на суму понад 10 тисяч гривень. З початку року, відповідно, 222 протоколи та штрафів на 421 тисячу гривень.

На даний час військовослужбовці загону несуть службу у посиленому режимі. Обстановка на державному кордоні в межах ділянки відповідальності суттєвих змін не зазнала та знаходиться під контролем.

Прес-секретар загону Л.Катеринич