6 квітня розпочався чемпіонат Могилів-Подільського району з міні-футболу.

У змаганнях прийняли участь п'ятнадцять футбольних команд нашою краю. Серед них і дві команди прикордонників Могилів-Подільського загону.

Того дня, на різних стадіонах Могилів-Подільщини – у селах Борщівці, Серебрія, Вендичани, Козлів та на спортивному полі прикордонного загону відбулися футбольні матчі.

Прикордонники, яких представляли дві футбольних команди, змагалися зі спортсменами із Борщівців, Озаринець, Івонівки та Бабчинець.

В результаті напруженої боротьби за вихід у Вищу та Першу лігу чемпіонату з міні-футболу команда «Прикордонник-1» виборола першість, команді «Прикордонник-2» дісталась друга почесна сходинка. То ж переможці цілком заслужено отримали право на вихід у Вищу та Першу лігу.

Наступного дня, 7 квітня, у Вінниці відбулося урочисте відкриття ювілейного п’ятого сезону регулярного Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО регіонального дивізіону «Центр».

Свято розпочалося із виконання Державного Гімну України та представлення головного трофею сезону – Кубка Героїв АТО. Серед команд – учасників і команда ФК «Прикордонник» Могилів-Подільського загону. У день відкриття охоронці кордону змагалися з командою «Авіатор» зі Старокостянтинова. В запеклому протистоянні ФК «Прикордонник» переміг з рахунком 4:1.

Попереду у футболістів Могилів-Подільського загону - сім місяців футбольних баталій. До осені нинішнього року вони виборюватимуть право на перемогу та прийняття участі у змаганнях на Кубок Героїв АТО, які відбудуться з 5 та 14 жовтня на спортивній базі «ФК «Динамо», що у Києві, та стадіоні «ДИНАМО» імені Валерія Лобановського. Щиро вітаємо футболістів-прикордонників та їх капітана В’ячеслава Венгера і бажаємо успіхів та подальших спортивних злетів!

Слід зазначити, що велику допомогу та підтримку спортсмени – прикордонники отримують з боку начальника загону полковника Ігоря Тимчука. Командир не лише - щирий вболівальник футболу, а й людина, яка надає всебічну підтримку та створює відповідні умови для розвитку спорту серед персоналу загону.

Прес-секретар загону Л.Катеринич