І вдень, і вночі, у свята і будні несуть варту на кордоні його охоронці – воїни Могилів-Подільського прикордонного загону. Їх пильність - запорука недопущення протиправної діяльності у пунктах пропуску та на «зеленому» кордоні. Наведемо кілька прикладів:

Минулого тижня, у пункті пропуску для річкового сполучення «Ямпіль-Косеуць», що на ділянці відділу прикордонної служби «Ямпіль», прикордонники виявили невідповідність номера кузова із даними, вказаними у документах на мікроавтобус «Форд Транзит», що належав громадянину Молдови. По даному факту повідомлено співробітників Ямпільського відділу поліції. На порушника накладено штраф у розмірі 255 гривень.

Варто зазначити, що з початку нинішнього року прикордонники Могилів-Подільського загону виявили близько двох десятків автомобілів, що незаконно переміщались через державний рубіж.

На іншій ділянці кордону – у міжнародному пункті пропуску «Бронниця-Унгурь» відділу прикордонної служби «Могилів-Подільський» під час огляду мікроавтобусу «Мерседес» молдовської реєстрації, що слідував на в’їзд в Україну, охоронці кордону спільно з працівниками митниці виявили в салоні авто близько 40 пляшок елітного вина. Не задекларований вантаж, який власник авто приховав під пасажирським сидінням, правоохоронці вилучили.

З початку 2019 року прикордонники спільно зі співробітниками митниці неодноразово виявляли та вилучали із різних сховок, улаштованих в вагонах потягів та салонах авто, лікеро-горілчані вироби, які спритні на руку особи, задля власної наживи, намагалися незаконно перемістити через кордон..

Прес-секретар Людмила Катеринич