14 березня у Могилів-Подільському прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова група бійців, призваних на військову службу за контрактом, урочисто присягнула на вірність Україні та її народові. Захід, за традицією, проходив біля Меморіалу загиблим героям-прикордонникам, що на території військового містечка.

Наразі усі військовослужбовці успішно пройшли курс молодого бійця, опанували основи прикордонного законодавства, стройової, інженерної та вогневої підготовки, а напередодні прийняття Військової присяги отримали бойову зброю – автомат Калашнікова.

Звертаючись до прикордонників, заступник начальника відділу персоналу підполковник В’ячеслав Венгер побажав кожному успіхів у службі та висловив упевненість, що почесне звання «охоронець кордону» воїни пронесуть через усе життя, ставши справжніми захисниками рідної землі. Військовий капелан священик Іван Минів поблагословив новоспечених вартових рубежів та побажав Божого благословення у ратній службі.

Молоді охоронці кордону і надалі удосконалюватимуть обрану справу, адже життя вимагає від кожного, хто взяв в руки зброю, високого професіоналізму та мужності. Після прийняття Присяги воїни відбудуть для несення служби у підрозділи охорони кордону на ділянці відповідальності Могилів-Подільського загону.

Слід зазначити, що на даний час Могилів-Подільський прикордонний загін є лідером серед військових частин із добору кандидатів з числа цивільної молоді на військову службу за контрактом до лав Держприкордонслужби. Минулого, 2018 року, контракт підписали 120 юнаків та дівчат. З початку нинішнього року Могилів-Подільський загін прийняв у свою сім’ю тридцять вартових кордону. На даному етапі набір продовжується, то ж закликаємо юнаків та дівчат спробувати свої сили і стати повноправним членом славної прикордонної родини!

Прес-секретар Людмила Катеринич