Розмір шрифту:

Молодих та амбітних запрошуємо приєднатися до команди кінологів!

Молодих та амбітних запрошуємо приєднатися до команди кінологів!  

Могилів-Подільський прикордонний загін продовжує плановий набір на військову службу за контрактом. Серед військових спеціальностей особливої уваги заслуговує спеціальність інструктора службової собаки – кінолога. За ефективного використання кінологічної складової, прикордонники успішно протидіють спробам незаконного перетину кордону, стоять на заваді  незаконному переміщенню через державний рубіж контрабандних товарів, наркотичних речовин, зброї, боєприпасів, засобів терору. Для  виконання у повному обсязі  завдань з охорони державного кордону, Могилів-Подільському прикордонному загону потрібні високопрофесійні фахівці-кінологи та їх помічники – службові і розшукові собаки.

Тож, запрошуємо на військову службу за контрактом юнаків та дівчат, котрі мають бажання приєднатися до команди кінологів.

В першу чергу, перевага надається тим, хто має власних вихованців – собак найкращих службових порід: німецька вівчарка, лабрадор, малінуа, ягд-тер’єр, спанієль, фокстер’єр. У разі прийняття на службу тварини гарантовано забезпечуються відповідними засобами утримання та збереження, сухими кормами для годівлі, а також ретельним наглядом з боку фахівців ветеринарної медицини.

За довідками звертайтесь:

м. Могилів-Подільський, вулиця Острівська,2, Могилів-Подільський прикордонний загін.

Чекаємо на вас!

                       Прес-секретар загону                      Л.Катеринич