Розмір шрифту:

Молодь повинна знати про майбутнє пенсійне забезпечення

Молодь повинна знати про майбутнє пенсійне забезпечення

    Для того, щоб ознайомити молодь з особливостями пенсійної системи в Україні, формування у молоді відповідального ставлення до свого майбутнього, заступник начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління ПФУ Тетяна Реморова та головний спеціаліст-економіст фінансово-економічного відділу Артем Петров 22 травня 2018 року провели зустріч із студентами Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу на тему: «Подбайте змолоду про свою забезпечену старість».

    Перш за все оглядово було ознайомлено молодь з пенсійною реформою в Україні та змінах законодавства з 2018 року. Під час розмови представники Фонду також розповіли студентам про умови зарахування страхового стажу, порядку сплати єдиного внеску на добровільних засадах. Молодь отримала інформацію щодо легалізації заробітної плати, адже офіційне працевлаштування важливе для подальшого отримання пенсійних виплат. Було презентовано роботу ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

     Лекція супроводжувалася презентацією та наочними матеріалами. Для розширення знань під час зустрічі студентам роздані інформаційні буклети та листівки, а на всі поставленні запитання надано вичерпні відповіді.

 

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ

 

 

 

Також для розширення знань з пенсійної тематики підростаючому поколінню розповіли про Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду, який дає можливість контролювати заробітну плату для майбутніх пенсіонерів, та наголосили, якщо одержувати заробітну плату в конверті, то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть, і на гідну пенсію не варто сподіватись.