Розмір шрифту:

МОГИЛІВЧАНИ - СРІБНІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ!!!

МОГИЛІВЧАНИ -  СРІБНІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ

ЗМАГАНЬ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ!!!

 

       З 7 по 10 вересня у м. Глухові Сумської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі літаків) ( IV ранг).      

    Команда Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді  виборола  ІІ – загальнокомандне командне місце, керівник гуртка -   Водзянівський Олександр Миколайович.    

     В особистому заліку наші гуртківці вибороли призові місця:

  • 1 місце у класі радіокерованих пілотажних моделей літаків - Когут Микола - НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів № 4 ; 
  • 2 місце у класі перегонів радіокерованих моделей літаків (пілот) - Керницький Дмитро - Могилів-Подільський технолого-економічний коледж;
  • 2 місце у класі перегонів радіокерованих моделей літаків (механік) - Когут Микола - НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів № 4;
  • 2 місце у класі F4H радіокерованих напівкопій моделей літаків - Когут Микола - НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів № 4;  
  • 2 місце у класі експериментальних радіокерованих літальних апаратів з використанням прикладної польотної функції - Водзянівський Роман - НВК : СЗШ I-III ступенів № 3.

     Спортсмени демонстрували майстерність польоту своїх моделей, вражали пілотажними фігурами, демонстрували свої знання з аеродинаміки.  Але щоб досягти таких чудових результатів,  хлопці не один рік навчаються в авіамодельному, ракетомодельному гуртках та групах початкового технічного моделювання і                 «Повітряні змії».

Заняття в гуртках та  масові заходи несуть  професійну спрямованість, направлену на формування інтересу до техніки, до технічних професій, на розвиток умінь і навичок дітей, на поглиблення тих знань, які надаються у  школі.

Дитяча технічна творчість, під керівництвом висококваліфікованих керівників гуртків Водзянівського Олександра Миколайовича та Зброжека Сергія Володимировича, відкриває  безліч можливостей:   знайомство з цікавим світом техніки, розвиток своїх потенційних здібностей і нахилів, реалізація  мрій, можливість спілкування з однодумцями, виконання творчих власноруч сконструйованих винаходів, моделей, можливість підготуватися до активної професійної діяльності.

     Більше інформації про роботу та досягнення авіамодельного гуртка  на сайті    в розділі (ПОДІЇ)  http://flyers.co.ua/ .