Розмір шрифту:

Міжнародний турнір з настільного тенісу пам’яті Сергія Пастущака

В спортивному комплексі «Сьоме небо», під патронатом міського голови Петра Бровка, 16 березня відбувся міжнародний турнір з настільного тенісу пам’яті Сергія Пастущака.

Участь в змаганнях взяли 64 спортсмени з міст Новодністровська, Гайсина, Ладижина, Немирова, Могилева-Подільського, Жмеринки, смт Чернівців, Нової Ушиці, Мурованих Курилівців, а також Республіки Молдови (Бричани, Окниця, Єдинець, Бельци, Кишинів). Змагання відбувалися у двох вікових групах: до 50-ти та старше 50-ти років. Серед тенісистів віком до 50-ти років перемогу здобув Олексій Потапі (Р.Молдова), на другому місці Геннадій Бажурян (Р.Молдова), на третьому – Сергій Загульський (Новодністровськ). В групі спортсменів старших 50-ти років переможцями став Едуард Юрков (Могилів-Подільський), 2-е місце - за Андрієм Русановським (Р.Молдова), 3-є місце виборов Анатолій Руссо (Р.Молдова). Визначено переможців також у номінаціях: «Найбільш технічний гравець» - Сергій Булгарь (Р.Молдова), «Наймолодший гравець» - Анюта Тітус (Могилів-Подільський), «Найстарший гравець» - Григорій Бицюк (Новодністровськ), «Краший гравець» - В’ячеслав Вацак - (Могилів-Подільський).

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, медалями та грамотами. Грамотою, за популяризацію та розвиток настільного тенісу, від міського голови Петра Бровка вручено також голові федерації настільного тенісу міста Давіду Бабаджаняну.