Розмір шрифту:

Кубок Днiстра поiхав до Вiнницi

Кубок Днiстра поiхав до Вiнницi.

 

 21 – 22 липня Могилів - Подільський приймав учасників Відкритого командного кубка Вінниччини з шахів “Дністер-11, 2018”, який проходив під патронатом міського голови Петра Бровка. Генеральним спонсором  турніру виступив депутат Вінницької обласної ради Геннадій Вацак.

Сімдесят три шахісти з Вінницької, Хмельницької, Чернівецької та Миколаївської областей виявили бажання позмагатися за кубок Дністра. Поряд з дорослими учасниками спробували свої сили і кращі вихованці дитячої школи «Вацак», які сформували дві команди: «Вацак 1» та «Вацак 2». Головний суддя змагань - міжнародний арбітр, голова суддівської колегії України Олег Товчига.

В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник міського голови Віталій Криган, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Дмитро Савков,  співзасновник Кондитерського Дому «Вацак» Владислав Вацак.

Приємним сюрпризом від мецената був виступ танцювального колективу «Х студіо» під керівництвом Ірини Макушинської. Отримавши позитивний заряд, шахісти розпочали боротьбу, яка тривала впродовж двох днів. Турнірна таблиця виглядає наступним чином: найбільшу кількість очок (16) отримала команда міста Вінниці, яка і стала  володарем Кубка Дністра-ХІ. Друге місце посіла команда з міста Хмельницького з 15 набраними очками, а третє – жмеринська команда з багажем в 13 очок. Четверте місце посіли Чернівці, п’яте – Миколаїв. Команда з Могилева-Подільського зайняла 10 сходинку турнірної таблиці.

В особистому заліку на першій дошці переміг майстер ФІДЕ з Ізраїлю Валентин Гойхман, який грав за команду Немирова. Чи не найкращий результат продемонстрував могилівчанин, тренер Могилів-Подільської дитячої шахової школи «Вацак» Валерій Горобець, який став кращим на другій дошці. Переможцем на третій дошці був Володимир Завялов з міста Чернівці, на четвертій – могилівчанин Олег Путря, який змагався за команду «Шатро».  Найкращий результат серед вихованців дитячої школи «Вацак» показав другорозрядник, учень  СЗШ № 1 Нікіта Філюрський.

Переможці та призери нагороджені медалями та заохочувальними грошовими винагородами від депутата обласної ради, мецената Геннадія Вацака разом з солодкими презентами від Кондитерського Дому «Вацак»: кожен учасник отримав фірмові коробки цукерок, а команда – по торту. Переможець та призери турніру були відзначені також  грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Вінницької ОДА.

Оганізатори Відкритого командного кубка Вінниччини “Дністер-11, 2018” висловлюють подяку керівництву медичному коледжу (директор В. Кордон)  та технолого-економічного коледжу (директор В. Казьмір) в забезпеченні гуртожитком учасників змагань.