Розмір шрифту:

Інформаційно-розяснювальна робота в трудовому колективі «Інтер-Текст»на теми пенсійного забезпечення

Інформаційно-розяснювальна робота в трудовому колективі

 «Інтер-Текст»на теми пенсійного забезпечення

 

        Сьогодні, 20 березня 2018 року першим заступником начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Стецюк М.А. разом з начальником Могилів-Подільського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Петровою І.М. проведено зустріч з 123 працівниками  ТОВ “Інтер-Текст”. Можливості зібрати всіх в одному приміщенні не було, тому спеціалісти управління проводили роз'яснення окремо в 5 виробничих приміщеннях товариства.

          На зустрічі перший заступник начальника управління Стецюк М.А. зупинилася на основних змінах в пенсійному законодавстві, що набули чинності з 1 січня 2018 року. Зокрема, йшлося про стаж  необхідний для призначення пенсії, правила призначення пенсій на перехідний період 2018-2019 роки.

          Також спеціалісти акцентували увагу присутніх на важливості легального працевлаштування, пояснили залежність розміру пенсій від наявного страхового стажу та розміру заробітної плати. Крім того, проінформували присутніх про можливість кожної застрахованої особи зареєструватися на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та контролювати свого роботодавця щодо сплати ним єдиного соціального внеску.

          Учасники зустрічі активно ставили запитання до тем виступів, та отримали кваліфіковані  консультації фахівців фонду. 

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ