Розмір шрифту:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо ліквідації юридичної особи - Григорівської початкової загальноосвітньої школи І ступеня Могилів-Подільської міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення щодо ліквідації
юридичної особи - Григорівської  початкової загальноосвітньої школи
І ступеня  Могилів-Подільської міської ради
Могилів-Подільського району Вінницької області
Інформуємо, що з метою приведення мережі закладів загальної середньої освіти у відповідність до соціально-економічних потреб населення громади та створення єдиного освітнього простору, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів та вихованців міською радою планується проведення оптимізації  мережі закладів освіти. 
Зважаючи на зазначене запрошуємо вас взяти участь в громадському обговоренні  у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді)  з питання: 
1. Ліквідації Григорівської  початкової загальноосвітньої школи І ступеня  Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області
2. Найменування організатора громадського обговорення -  Могилів-Подільська міська рада рада.
3. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на учнів та їх батьків, працівників Григорівської  початкової загальноосвітньої школи І ступеня  Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області.
4. Формат проведення громадського обговорення: пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси заявника в період з 26 серпня 2021р. по 26 серпня 2022р.  за адресою:  24000 вул. Полтавська, 23, м. Могилів-Подільський, Вінницької області;
  - на електронну пошту     osvita.mogpod@ukr.net
5. Також із дотриманням усіх заходів безпеки: публічне громадське обговорення передбачатиме проведення зустрічі на базі Григорівської  початкової загальноосвітньої школи І ступеня  Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області за адересою: вул. Шкільна, 17 с. Григорівка, Могилів-Подільського району Вінницької області .
6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Кучерук Олексій Григорович – начальник управління освіти Могилів-Подільської міської ради.
7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 5 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу 31.08.2022р. відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Могилів-Подільської міської ради.
 Інформаційні матеріали (проєкт рішення сесії міської ради щодо ліквідації юридичної особи –  Григорівської  початкової загальноосвітньої школи І ступеня  Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області додаються ).