Розмір шрифту:

Іменні стипендії

Іменні стипендії.

Відповідно до рішення 14сесії міської ради 7 скликання від 24.05.2017р. № 435 Про внесення змін в рішення 9 сесії міської ради 7 скликання від 19.07.2016р. «Про встановлення іменних стипендій Могилів-Подільської міської ради студентам вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які проживають і навчаються на території міста Могилева-Подільського»  служба у справах дітей, сім’ї та молоді 19 червня 2018 року зібрала студентів вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які проживають і навчаються на території міста Могилева-Подільського для видачі іменної стипендії від міського голови Петра Бровка.

           

І, не зважаючи на гарячу пору року – адже літо це не тільки відпочинок, але й період найбільш активної роботи студента  - здача всіх заліків, екзаменів, закриття сесії та підтягування всіх «хвостів» , не дає розслабитися  майбутнім спеціалістам ні на хвилинку (!), кожен із 10 студентів отримав свою стипендію, як ще один вид заохочення до сумлінного навчання та самостійного життя.

Останній раз в 2018 році отримала стипендію тепер уже випускниця технолого-економічного коледжу ВНАУ -  Пальчинська Катерина, яка з 1 лютого 2018 року закінчила навчання по спеціальності «Виробництво харчової продукції».

Колектив служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської міської ради, на чолі з начальником Лесею Суваловою, вітає Катю з цією подією і бажає  широких доріг у доросле, самостійне майбутнє! Бути гарним спеціалістом своєї справи, не зупинятися на досягнутому, йти вперед – ось те, чого бажає тобі служба, і чого так прагнуть наші студенти!