Розмір шрифту:

Графік особистого прийому громадян з особистих питань членами виконавчого комітету Могилів - Подільської міської ради

Графік

особистого прийому громадян з особистих питань

членами виконавчого комітету Могилів - Подільської міської ради

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Дні і години прийому

Місце прийому

Номер телефону

 

1.

 

Глухманюк Геннадій Григорович

 

Міський голова Могилів-Подільської міської ради

член виконкому.

 

 

Вівторок

9.00-13.00

 

Виконавчий комітет,

каб. № 21

 

6-27-33

2.

Безмещук

Петро Олександрович

Перший заступник міського голови, член виконкому.

 

Понеділок

9.00-13.00

Виконавчий комітет,

каб. № 31

 

6-28-79

 

3.

Борисова

Тетяна Григорівна

Секретар Могилів-Подільської міської ради, член виконкому.

 

Середа

9.00-13.00

Виконавчий комітет,

каб. № 33

6-53-40

 

4.

Слободянюк Михайло Васильович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів,                     член виконкому.

 

П’ятниця

9.00-13.00

 

 

Виконавчий комітет,

каб. № 10

(приступає до обов’язків з моменту прийняття на посаду)

6-50-40

 

5.

Вербовий Володимир Вікторович

Керуючий справами виконкому,

член виконкому.

 

Четвер

9.00-13.00

 

 

Виконавчий комітет,

каб. № 15

6-27-06

6.

Мостовик Ірина Валентинівна

 

Начальник відділу з питань економіки фінансово -економічного управління міської ради,

член виконкому.

 

 

Понеділок

8.00-13.00

Виконавчий комітет,

кабінет начальника фінансово-економічного управління міської ради  каб.№ 27

 

 

6-37-85

 

 

 

 

7.

Бохонець Володимир Петрович

Начальник управління житлово – комунального господарства міської ради, член виконкому.

Середа

8.00-13.00

Виконавчий комітет,

кабінет начальника управління житлово – комунального господарства міської ради

каб. №8

 

 

 

6-21-33

8.

Сидоренко

Віктор

Васильович

Директор

ПРАТ Могилів-Подільський завод "Газприлад", член виконкому

 Понеділок

8.00-12.00

 

Кабінет директора Могилів-Подільського заводу "Газприлад",

вул.М.Гудзія,13

 

9.

Стратійчук

Ігор

Павлович

 Директор Могилів –Подільського      «МКП Водоканал» член виконкому.

 Четвер

8.00-13.00

 Кабінет директора

Могилів –Подільського           «МКП Водоканал» Вул.А.Заболотного.19

6-55-42

10. 

Тодорчук

Наталія Василівна

Староста с.Серебрія,

слен виконкому

П’ятниця

9.00-12.00

 Адміністративна будівля колишньої сільської ради в с.Серебрія, вул.Соборна,258 37-2-42

11.

Пустова Галина Анатоліївна

Староста сіл Пилипи, Грушка, Слобода-Шлишковецька, Шлишківці, Петрівка, Садки, Вільне, член виконкому

Понеділок

9.00 - 12.00

 

Вівторок

9.00-12.00

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Грушка, вул.Миру, 76

 

Адміністративна будівля колишньої сільської ради с.Пилипи, вул.Гагаріна,9

 

12.

Петрик Петро Іванович

Староста

с.Озаринці, член виконкому

Середа

9.00-12.00

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Озаринці, вул.Соборна, 10

 

13.

Рекунова

Ніна Ігорівна

Староста сіл Суботівка, Яруга, Івонівка, Садківці,

член виконкому

Понеділок

9.00 - 12.00

 

Середа

9.00-12.00

 Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Суботівка, вул.Надністрянська,2

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Яруга, вул.Дністровська, 106

 

14.

Віннічук

Олександр Сергійович

Староста с.Немія,

член виконкому

Понеділок

9.00 - 12.00

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Немія, вул.Юності, 18  36-4-65

15.

Дудик Лариса Андріївна

Староста сіл Бронниця, Григорівка, Нова Григорівка,Криштофіївка, Оленівка, член виконкому

Середа

9.00-12.00

 

Четвер

9.00-12.00

Адімінстративна будівля  бібліотеки в с.Григорівка, вул.Шкільна, 15

 

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Бронниця, вул.Зарічна, 4

 

Адімінстративна будівля сільського будинку культури в с.Оленівка, вул.Ювілейна, 55

 

38-6-31

 

 

 

16.

Олійник Тетяна Василівна

Староста

с.Карпівка,

член виконкому

Понеділок

9.00-12.00

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Карпівка, вул.Старицького,12

 

17.

Чичірко Олександр Івановичй

Староста сіл Сказинці, Воєвідченці, Коштуля, член виконкому

Вівторок

9.00-12.00

Адімінстративна будівля колишньої сільської ради в с.Сказинці, вул.Миру,15