Розмір шрифту:

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ !!!

 

 

 30 вересня

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ !!!

 

 

З чим мамину любов нам порівняти ? 

Із сонечком, що світло шле й тепло…

Готова мама все для нас віддати,

щоб дітям добре  й сонячно було!

В службі у справах дітей, сім’ї та молоді  Могилів-Подільської міської ради триває інформаційна кампанія до Дня Усиновленн. Метою якої є поширення сімейних форм влаштування  дітей-сиріт та залучення нових кандидатів у прийомні батьки  та батьки- вихователі. Все найк

раще , що є на землі, починається з сім’ї. На жаль, не всім даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Ці діти живуть в інтернатах. Кількість дітей – сиріт в Україні, на жаль, не зменшується. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, а саме, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.                              

    Усиновлення — це юридичний процес, під час якого рішенням суду створюються нові, постійні відносини між батьками та дитиною, і який полягає у передачі

батьківських прав та обов’язків від однієї родини до іншої. Це прийняття у сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками, як з боку дорослих, так і з боку дитини. 

«Я хочу мати маму і тата!» - говорять тисячі дітей, які не мають родини та чекають саме Вашої допомоги. Можна прийняти дитину до своєї родини, надати їй любов та затишок, разом розвиватися, рости, долати труднощі. Роблячи крок на зустріч дитині ми робимо кращим і добрішим наше життя.

Дорогі могилівчани!

Зважтесь на цей крок ! Ваша дитини на Вас чекає!

 


 

 

За додатковою інформацією, звертайтесь до служби у справах дітей,

сім’ї та молоді міської ради, каб. №1, №2, №7, тел..:

 6-82-64, 6-52-97.