Розмір шрифту:

Чемпіонат України з кікбоксингу та Відкритий Чемпіонат Київської області з кікбоксингу

13 – 16 травня в м. Харків проходив Чемпіонат України з кікбоксингу за версією ВTKA. В змаганнях приймали участь збірні команди з 15 областей, та зібрали понад 500 учасників. В складі збірної команди Вінницької області прийняли участь вихованці СК «Спартак-Вацак». Частина наших бійців виступала одразу в кількох розділах, здобуваючи нагороди у кожному з них. В загальнокомандному здобутку збірна Вінницької області здобула 14 золотих, 7 срібних та 4 бронзових нагороди, з яких могилівчани завоювали 6 золотих, 6 срібних та 2 бронзових нагороди, та нагороджені грамотами, медалями та кубками за зайняті місця.

Після завершення Чемпіонату України в Харкові, наші спортсмени одразу вирушили в м. Бровари, Київської області, де відбувся Відкритий Чемпіонат Київської області з кікбоксингу за версією ВКА. Спортсмени завоювали 3 золотих, 5 срібних та 5 бронзових нагород, та посіли третє загальнокомандне місце у змаганнях. Також нагороджені грамотами та медалями за зайняті місця.

Самому наймолодшому учаснику в нашій команді Бодянчуку Артему – 8 років. Драгомін Леонід здобув чемпіонство в Харкові та Броварах, а Бодянчук Артем та Гончарук Олександр стали чемпіонами України.