Розмір шрифту:

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ.

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ.

 

Протягом місяця на Вінниччині проходив обласний чемпіонат з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження. У Змаганнях взяли участь 32 колективи Вінниччини, серед яких були і вихованці Могилів-Подільської ДЮСШ (тренер Євгеній Шаркий). Змагання проходили в 4 етапи. На першому етапі наші футболісти виграли в усіх своїх суперників, що дало їм право брати участь у наступному етапі. Другий етап гри проходив у нашому місті, в спортивному залі монтажно- економічного коледжу, в ньому могилівчани також здобули перемогу над суперниками - представниками Могилів-Подільського, Муровано-куриловецького районів та міста Вінниці (“Прем’єр-Нива”). На третьому, півфінальному етапі, який проходив в селі Мурафа Шаргородського р-ну, підопічні Шпаркого виграли в однолітків з Ямполя та здобули перемогу над командою «Блохіна -Біланова-4»; програли лише одну гру - господарям майданчика. Результати змагань привели наших футзалістів до участі у фіналі обласних змагань.

Фінал відбувався 4-го лютого у місті Вінниці. Змагалися вісім найкращих команд Вінниччини. За сумою набраних очок наші спортсмени зайняли третє місце у групі, що дозволило зіграти стиковий матч з командою “Темп” міста Вінниці, яка представляє Вінниччину на всеукраїнських змаганнях з футзалу, та здобули перемогу з рахунком 5:4. 

          В підсумку чемпіонату Вінницької області з футзалу могилівчани здобули 5 місце серед 32 команд. Гравця команди Василя Сауляка запросили до збірної команди Вінницької області з футболу серед юнаків 2006 року народження.

Футболісти та тренери висловлюють подяку міському голові Петру Бровку та начальнику відділу фізичної культури і спорту Могилів-Подільської міської ради Дмитру Савкову, приватним підприємцям Миколі Кожаєву та Ігорю Лошаку за допомогу в організації змагань, підтримку нашої команди.