Розмір шрифту:

Безробітним громадянам про пенсійне законодавство

Безробітним громадянам про пенсійне законодавство

 

   Сьогодні, 30 січня, в Могилів-Подільському міськрайонному центрі зайнятості заступник начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Тетяна Реморова та головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсій Могилів-Подільського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталя Москаленко провели семінар для безробітних громадян.

   Працівники Фонду розповіли про умови виходу на пенсію, особливу увагу приділила питанню необхідності набуття страхового стажу, так як з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають чоловіки після досягнення ними 60 річного віку та жінки після досягнення ними відповідного пенсійного віку за наявності в них страхового стажу не менше 25 років. При цьому вони зауважили, що мінімальний страховий стаж буде збільшуватися до 35 років в 2028 році.

   Поряд з цим, розповіли про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті» та щодо змін з 1 січня 2018 року у добровільному страхуванні. Нагадали також про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, запропонували учасникам семінару зареєструватися та отримувати інформацію із своєї  картки застрахованої особи про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески. Всім учасникам семінару були вручені брошури з висвітлених питань.

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ